Güç Üretimi

EMaC, Rüzgar ve Hidro Güç dahil olmak üzere enerji üretimi için çözümler sunmaktadır. EMac, enerji üreticileri ekipmanlarının karmaşıklığı ve karşılaştıkları zorluklarla birlikte, Netcon 3000 ve Netcon 500 dahil olmak üzere bu işlevleri destekleyen ürünler sunmaktadır.

Rüzgar Gücü

Rüzgar enerjisi, yenilenebilir enerjinin popüler bir şeklidir. Enerji talepleri arttıkça, rüzgar enerjisi çiftlikleri karmaşık tabiatlarını yönetmek için ürünlere duyulan gereksinimle giderek artmaktadır.

Hidroelektrik Enerji

Çok sayıda hidroelektrik santrali, baraj ve nehir içeren bir hidroelektrik üretim sistemi, herhangi bir enerji sağlayıcısı için yönetmek için karmaşık bir sistemdir. Bu süreçlerin karmaşıklığını azaltmak için, EMaC, enerji sağlayıcılarının işlevlerini desteklemek için kullanımı kolay ve temel ürünlere sahiptir.

Güneş Enerjisi

Elektrik Yardımcıları ve Enerji Şirketleri hem LV hem de OG şebekelerinde Fotovoltaik (PV) kurulumlarının sayısında büyük bir artış görüyor. EMaC, uzaktaki Güneş Enerjisi Çiftliklerinin kontrolü, izlenmesi ve yönetimi için bir çözüm olarak FastNet RTU’yu sağlar.