Çözüm Ortaklarımız

EMaC, iş mükemmelliğinde ekip çalışmasının en büyük güç olduğuna inanır. Projelerimizin yürütülmesi sürecindeki değerli çabalarından ötürü tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

 

 Panel Elektro

EMaC olarak, control panolarımızın tedariğini Panel Elektro tesislerinde üretiyoruz (RITTAL), server paneller (RITTAL) ve Panel Elektro ile işbirliği içinde mozaik panelleri (DOMO) ürünlerini kullanıyoruz. 1983 yılında İstanbul’da kurulan Panel Elektro, Türk elektrik pazarında elektrik panoları ve kiosk istasyonlarının lider üreticisi olup sürekli gelişen ve genişleyen ürün yelpazesiyle üretimine devam etmektedir.

Şirket, teknoloji ve üretim standardının kullanımını artırmanın temel kuralları olarak kalite ve müşteri taleplerini standartlara uygun olarak karşılama ilkesini benimser. Bu sürecin sonunda, sektörel tecrübesiyle piyasada haklı bir üne kavuşmuş ve pek çok yerel üretici tarafından izlenmiştir.

Kurulduğu tarihten itibaren şirket, müşterilerinin elektrikli pano ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmış ve teknolojiyi takip ederek uzmanlığını artırmış ve müşteri profilini uluslararası pazarda çeşitlendirmiştir. Panel Elektro, uluslararası pazardaki varlığını kanıtlayarak piyasanın taleplerini karşılayabilecek seviyede tecrübe, bilgi ve kalite seviyesine ulaşmıştır.

 

TestOne

TestOne, enerji ölçüm sistemleri için iyi bilinen bir elektrikli test ekipmanı satıcısı ve kalibrasyon laboratuarıdır. EMaC ve TestOne, Enerji Otomasyon Sistemi ekipmanlarının sertifikalandırılması, test edilmesi ve kalibrasyonu için işbirliği yapmaktadır.

 

 

 

Mitsubishi

EMaC olarak, Kontrol Merkezi Tasarımımızda Mitsubishi Video duvar sistemlerini kullanıyoruz. Mitsubishi Electric’in çözümleri, kurumsal ve halka açık ekran uygulamaları için geniş format video duvar sistemleri, yüksek görüntüleme alanları ile mükemmel net görüntüler sunan DLP ™ teknolojisini kullanmaktadır. Mükemmel video parlaklığı ve görüntü kalitesine ek olarak, bu Video küp sistemleri: yüksek güvenilirlik ve kolay bakım ile güncellenmiş bir optik motor ünitesi ve video duvar görüntüleme alanının her yerinde dengeli görüntüler sağlamak için bir dizi performans arttırıcı özellik ile birlikte sunulmaktadır. Görüntülerin tutulmasına ve 24 saat boyunca kullanım için uzun LED ömrüne dayanıklıdırlar.