Endüstriyel Tesisler

Endüstriyel tesislerde eneji otomasyonu çözümlerimiz, tutarlı, güvenilir ve işletme kolaylığı sunan ve  işletmesel beklentileri karşılayan özelliklere sahiptir. Uygulamalarımız, topolojik renklenme, operasyonel kilitlemeler (interlocking) ve veri güvenliği özelliği sayesinde, klasik bir izleme sisteminin ötesinde, anahtarlama fonksiyonları ile tesisdeki enerji sürekliliğini, operasyon güvenliğini ve enerji yönetimini sağlamaktadır. Ürün yelpazemiz, şalt sistemi için geliştirilmiş kesiciler-motor aktüatörlerinden, yük ayırma anahtarları ve ayırıcıları için kumanda edebilen konvansiyonel ve yazılım arayüzleri ile SCADA üzerinden uzaktan kumanda edilmesini sağlayan (Remote Terminal Unit) RTU’lardan oluşur.

Çözümlerimiz gerçek zamanlı verileri 1ms etiketle haberleşme ağına yayın yapan, koruma rölelerini senkron eden ve kontrol merkezine gönderen özellikler ile tesis edilir. Cihazlar aşırı ve zor koşullarda güvenilir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir. Hazır konfigürasyonlar ve kullanıcı dostu bir web tabanlı arayüz sayesinde kurulum hızlı ve kolaydır.

Dahili güvenlik duvarları ve VPN tünel şifrelemesi, verilerin güvenliğini sağlarken uzaktan erişim kontrolü verileri, kişilerin binada olup olmadığını veya kapıların açık olup olmadığını söyleyerek güvenliği artırır. Uygulama Yöneticisi yazılımı, mühendislerin sistemlerini merkezi bir şekilde yönetmesini sağlar, böylece yapılandırma değişiklikleri ve güncellemeleri basit ve basit olur.

Ürünlerimiz modüler ve özelleştirilebilir, gerekli tüm fonksiyonları tek bir kompakt modüle entegre eder. Eski kumanda sistemlerinin çözümlerimiz üzerinden dönüşümlerini sağlıyoruz, çünkü tüm çözümlerimizi müşterimizi odak olarak, marka bağımsız olarak tasarlıyoruz.