Kontrol Merkezleri

SCADA sistemlerimiz enerji üretim, iletim-dağıtım sektörü ve endüstriyel tesislerdeki kontrol merkezleri için çözüm sunmaktadır. Çok sayıda özellik ve işlev içermekler beraber, birden fazla görev, alan ve süreçleri tek bir sistemde birleştirmektedir. Çözümlerimiz, operasyonları ve işletimi basitleştiren, kontrolü geliştiren, maliyeti optimize eden özelliklere sahiptir.

SCADA sistemimiz, hem günümüz gereksinimlerini karşılamakta ve hem de gelecekte olası güncelleme-genişlemelere uyum sağlamaya hazır şekilde tasarlanmaktadır. Sistemlerimiz modüler, tekli ve çoklu alan kümelerine ölçeklenebilir, kurulu ve gelişmekte olan teknolojilerle uyumludur. Esneklik, dağınık mimari, yerleşik yedeklilik ve uzaktan yedekleme gibi özelliklerle özelliklerini karşılamak için dahili olarak bulunmaktadır.

Güvenlik, ağ bölümlendirme / güvenlik duvarları, veri güvenliği ve şifreleme ile VPN kimlik doğrulaması ile birleştirilmektedir. SCADA sistemlerimiz konfigürasyon ve geliştirme işlemlerini daha hızlı, daha kolay yapmak için özenle tasarlanmaktadır. Arayüzler, kurulumu hızlandırmak için kullanıcı dostu (user friendly) yazılım arayüzleri (template) birlikte tasarlanmıştır. Değişiklikler için nesnel tabanlı ve kapsamlı bir sembol seti kütüphanesi bulunmaktadır. Operatörler kendi saat dilimini ve dili ayarlayabilirler.